Gå til hoved-indhold

Kontakt os

Her på siden kan du sende en e-mail, vi stræber efter at besvare din henvendelse hurtigst muligt.

Ollerup Maskinfabrik A/S - Holbækvej 79 - 4200 Slagelse
Tlf. 58266028
Fax. 58266121
Mandag – Torsdag 7.00-15.15 Fredag 7.00-13.15
CVR-Nr.: 33272219

Medarbejdere

Jens Larsen

Direktør

Tlf 58266028
jens@ollerupmaskinfabrik.dk

Martin Slot Hansen

Projektleder

Tlf 58266028
martin@ollerupmaskinfabrik.dk

Henrik Kristensen

Projektleder

Tlf 58266028
henrik@ollerupmaskinfabrik.dk

Morten Nielsen

Projektleder

Tlf 58266028
morten@ollerupmaskinfabrik.dk

Paul Bräsel

Projektleder

Tlf 58266028
paul@ollerupmaskinfabrik.dk

Lise Petersen

Controller

Tlf 58266028
lise@ollerupmaskinfabrik.dk

Susanne R. Larsen

Bogholder

Tlf 58266028
susanne@ollerupmaskinfabrik.dk

Kontakt os!
Vi vender hurtigt tilbage.

Kontakt os her